Ana sayfa İnternet Bankacılığı Şifresi Al Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Vakıfbank kullanmakta olan tüm aktif müşteriler internet şifresi alma işlemlerini online bir şekilde yapabilmektedir. Banka tarafından her kişi için oluşturulmakta olan bir internet şifresi yer almaktadır. Kişiler bu istek doğrultusunda bankaya başvurarak kendileri için şifre edinebilirler. Daha sonra internet bankacılığı sistemi üzerinden giriş yaparak, tüm işlemlerinizi şubeye gidip sıra beklemeden internetten yapma imkanına sahip olmaktasınız.

Ayrıca Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden telefonunuza indirerek tüm işlemler tek tuşla yapma imkanı bulabilirsiniz. Size özel olarak verilmekte olan Vakıfbank internet şifresini şubelerden öğrenecek olduğunuz gibi Vakıf bankasına ait çağrı merkezi üzerinden veya internet üzerinden alabilmeniz mümkündür. Vakıfbank resmi sitesine giriş yaparak şifre al kısmından size özel verilecek internet şifrenizi alabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Nasıl Giriş Yaparım?

Vakıfbank internet şubesine giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifreniz yeterlidir. Kullanıcı adı bölümüne banka hesap numaranızı veya kimlik numaranız yazılması istenmektedir. Bu alanda herhangi bir bilgiyi girmek istediğinizde kayıt işlemlerinde siz kendiniz karar vermektesiniz. TC kimlik numarası ezberimizde olduğundan dolayı sisteme kayıtlı kimlik numaranız ile giriş yapmak daha mantıklı olacaktır. Şifre bölümüne bankaya başvurarak almış olduğunuz internet şifrenizi yazdıktan sora kolayca giriş sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

İnternet bankacılığı için istenmekte olan şifreyi edindikten sonra şifresini unutmakta olan kişiler için sisteme erişim sağlamak biraz zorluk çektirebilir. Bunun için Vakıfbank web sayfası üzerinden kolaylıkla yeni şifrenizi alabilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınız zaman üst kısımda yer almakta olan şifremi unuttum kısmı göreceksiniz. Buraya giriş yaptıktan sonra sizlere güvenlik önlemi için bir kaç soru soruya cevap vermeniz istenecektir. Bu işlemlerin ardından unutmuş olduğunuz şifrenin yerine yeni bir şifre size verilmektedir. İnternet şifresini unutmakta olan kişiler bu işlemleri Vakıfbank şubelerinden yapamamaktadır. Şube tarafından sadece ilk şifre işlemi yapılmaktadır. Bu yüzden şifrenizi unuttuğunuz zaman şubeye kadar zahmet etmeyin.

Vakıfbank Mobil Bankacılık

Vakıfbank internet şifresini almakta olan kişiler, mobil cihazları tarafınca Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasını indirme işleminden sonra mobil olarak da giriş sağlayabilmektedir. Uygulamanın herhangi bir ücreti bulunmayıp, App Store ve Google Play Store üzerinden hemen indirebilirsiniz. Daha sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak, beni hatırla tercihini işaretleyebilirsiniz. Mobil bankacılık ile birlikte her an her saniye hesap bilgilerinizi dilediğiniz zaman görüntüleyebilir ve istediğiniz işlemleri tek bir tuşla yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here