Garanti BBVA Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Para yatırma işlemi bankaların en çok sevdiği hususlardan bir tanesi. Hem borç ödenmiş oluyor hem mevduat kazanılmış oluyor. Bu anlamda katsız para yatırma işlemi tüm hesaplar için Garanti BBVA bankasında yapılabilen bir işlem. Kartsız olarak para yatırımı hem kendi hesabınıza hem de başka birinin hesabına yapılabiliyor. Bu anlamda kolaylıklar söz konusu. Örneğin çekerken 2 bin lira limit ile çekebildiğiniz parayı yatırırken 20 bin liraya kadar yatırabiliyorsunuz. Burada bankalar para yatsında ne olursaolsun mantığı içerisinde dersek yanlış olmaz herhalde.

Garanti BBVA Kartsız Para Yatırma

Para çekmek için gerekli yolları sizlere Garanti BBVA Kartsız Para Çekme yazımızla anlatmıştık. Burada kartsız olarak ta para yatırma işlemlerinizi yine Garanti bankamatikleri aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Para yatırımı kolay bir adım. Bunun için bir Garanti ATM si bulun. Buradan yatırmak istediğiniz her Garanti hesabına para yatırabilirsiniz. Bu sizinde olabilir bir başkasının da. ATM’den kartsız işlem menüsü ile Para yatırma seçeneğinden hareketle TC numaranızı ve telefon numaranızı girin.Daha sonra parayı yatıracağınız hesap numarası ve banka şube kodunu girin. Daha sonra hesaba ait kişinin isim bilgileri çıkar. Burada onay sonrası açılan bölüme parayı koyun. Bankamatik parayı kabul ettikten sonra yine onay ile kartsız para yatırma işleminiz bitirilmiş oluyor ve bilgi fişinizi de buradan alabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Kartsız Ödemeler

Garanti BBVA ATM’sinden hesaplara para yatırmanın yanında kredi kartı borcu ödemesi, fatura ödemesi, para havalesi ki bu hesap numarası ile yapılıyor, şans oyunları ödemelerini, almış olduğunuz tüketici kredisi ve konut kredisi taksitlerini de ödeyebiliyorsunuz. Bu ödemeler için para yatırma seçeneği ile ilgili menülerden hareket edebiliyorsunuz. Fatura ödemelerinde fatura numarası girdikten sonra ne kadarlık bir borcunuz olduğunu da anlık olarak görebiliyorsunuz. Bankamatikler para alımında kağıt banknotları alırlar. Yırtık, yıpranmış, ıslak ve eksik olmayan paraları alır ve kabul ederler. Fatura ödemesinde paranızın üstünü de bozuk para olarak bankamatik iade eder. Bu nedenle ayrı bir kolaylık olarak tüm borçların ödenmesinde Garanti BBVA bankamatikleri seçilebilir.

Garanti BBVA Kartsız Para Yatırma Limiti

Garanti bankamatiklerinden para çekme ve yatırmalar limitler dahilinde yapılır. Bu limitlerin üstünde yapacağınız işlemler masrafa neden olur. Para yatırma işlemi için Garanti BBVA 20 bin lira bir limit belirlemiş. Zira çekim için bu tutar 2 bin lira. Bu limitler ise günlük olarak veriliyor ve bir sonraki gün limitiniz açılmış oluyor. Kartsız Para Yatırma işleminizle ilgili sorularınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir