QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Şifre Al

Birçok banka kendine özel şifre alma yöntemlerini kullanıcılarına sunmaktadır. QNB Finansbank sunduğu fırsatlar sebebiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürürken kullanıcıların bu bankaya ait sahip olduğu vadesiz mevduat hesaplarına bağlı olan banka kartının şifresini öğrenmeleri için yapmaları gereken bazı işlemler bulunuyor. Bu işlemlerden önce ilk olarak bankaya ait kartın gerekli yerler tarafından onaylanarak kullanıma açılmış olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Şifre Alma Yöntemleri ile ilgili seçenekleri sizlere detaylı bir şekilde bu yazımız aracılığıyla anlatacağız.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinden Şifre Öğrenmek

QNB Finansbank’a ait vadesiz mevduat hesabı sahibiyseniz mutlaka bankaya ait bir hesap kartınız olduğunu düşünüyoruz. Kartınıza ait şifreyi bilmemeniz durumunda QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri yani 0850 222 0 900’ü arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sizleri karşılayan müşteri temsilcisine konuyla ilgili talebinizi dile getirebilirsiniz. Ama müşteri temsilcisine bağlanmadan önce sizden istenilen T.C Kimlik Numarası ve 16 haneye sahip kart numarasını tuşlamanız gerekecektir. Ardından gerekli olan işlemleri tam anlamıyla kolayca gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizlerin isteğine hızlı bir şekilde yanıt verecek ve kartınızı aktif olarak kullanmanız için geçici şifrenizi oluşturacaktır.

QNB Finansbank Sms Bankacılığıyla Şifre Öğrenmek

Bu bankanın sunduğu en önemli fırsatlardan biride SMS Bankacılığıdır. Tabii ki bu fırsattan yararlanmak için bankaya hesap açtırırken vermiş olduğunuz telefon numarası ile aktif olarak kullandığınız numaranın uyuşması gerekiyor. Bu şartı doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz taktirde; telefonunuzun mesaj yazma kısmına büyük harflerle “SIFRE” yazarak ardından bir boşluk bırakıp kart şifre almak istediğiniz kart numarasının son 4 hanesini yazıp ardından son kez bir boşluk daha bırakarak annenizin kızlık soyadının ilk hanesini yazarak 2773 koduna göndermeniz gerekiyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra banka tarafından sizlere 4 haneli kart şifrenizi gönderecektir. Bu şifreyi aktif olarak kullanabilmek için ikinci işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından kart şifreniz aktif hale gelecektir. Bankanın sağladığı bu hizmetten tüm operatörler sorunsuz bir şekilde yararlanırken ücretlendirme konusu tamamen operatörüzün belirlediği şekilde oluyor.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığından Şifre Öğrenmek

QNB Finansbank tarafından sizlerin kullanımına sunulan kartların şifresini internet bankacılığı şifrenizi bilmeniz durumunda kolay bir şekilde alınabilir. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Kart İşlemleri bölümünde bulunan Şifre Belirleme kategorisine giriş yaparak hangi kartın şifresini yenileyeceğinizi seçtikten sonra işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir