TEB Bonus Kredi Kartı Şifre al

Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen ve hemen hemen Türkiye’de bulunan birçok kullanıcı tarafından kullanılan bankanın sağladığı Bonus Kart’ın sunduğu kampanyaların yanı sıra kullanıcılara birçok konuda sağladığı kolaylıklarda bu kartın tercih edilmesi konusunda etki sağlıyor. Bu bankadan aldığınız kartların şifrelerini her daim güvenli bir şekilde bazı araçlar yardımıyla alabiliyorsunuz. TEB Bonus Kredi Kartı Şifre al hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek için yazdığımız bu makale yardımıyla kart şifrenizi kolayca temin edebilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Şifresi Alma

Bu bankaya ait olan internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanmıyorsanız yapmanız gereken tek adım bankaya ait çağrı merkezi olan 0850 200 0 600 numarasını aramanız gerekecektir. Bu numara üzerinden sizden talep edilen bilgileri doğru bir şekilde verirseniz kart şifresinin yanı sıra internet bankacılığı ve mobil bankacılık şifrelerini de alabilirsiniz. Bu yol sayesinde sahip olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle kartınızın şifresini kısa süre içerisinde değiştirme imkanı bulabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Şifremi Nasıl Alabilirim?

TEB müşterilerinin sahip olduğu haklardan biri olarak bankaya bizzat başvuru durumunda kredi kartınıza ait şifrenizi hiç kullanılmamış olarak talep edebilirsiniz. Talebiniz banka çalışanları tarafından hızlı bir şekilde işleme alınarak sonuçlanacak ve yeni şifrenizi bankamatikten onayladıktan sonra kartınızı aktif olarak kullanmaya başlayacaksınız.

SMS İle Bonus Kart Şifresi

Bu banka diğerlerinden farklı olarak müşterilerine SMS Bankacılığı aracılığıyla yeni şifre gönderme imkanı sunmamaktadır. Bu sebeple gerçekleştirmeniz gereken iki yol bulunuyor. Bu yollardan biri bir önceki paragrafta bahsettiğimiz banka şubeleri aracılığıyla şifre alma diğeri ise internet bankacılığından eski şifreyi yenisiyle değiştirmektir.

TEB İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığıyla Şifre Almak

TEB’ ait olan aktif olarak kullandığınız Bonus Kart’ınızın şifresini internet bankacılığına müşteri şifreniz ile giriş yaparak kolayca alabilirsiniz. Bu şifre banka tarafından sizlere kartı alırken verilmiş olacak olup tekrar oluşturmak için telefon bankacılığı yolunu kullanmanız gerekecektir. İnternet Bankacılığına girdikten sonra karşınıza çıkan menüden “Kart İşlemleri” kategorisine giriş yaptıktan sonra “Şifre İşlemleri”’ni seçmeniz yeni şifreyi belirlemek için yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından yeni şifrenizin onaylandığına dair telefon numaranıza bir mesaj alacak ve kartınızı aktif olarak kullanmaya başlayacaksınız.

Telefon Bankacılığından Kart Şifresi Alma

Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bonus Kart şifresi almak için 0850 200 0 600 numarasını arayarak sizlere sorulan kimlik doğrulama bilgilerine doğru yanıtlar vererek müşteri temsilcisiyle aktif görüşme gerçekleştirdikten sonra şifre yenileme talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi tarafından değerlendirilecektir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir